У популярній серед іноземних туристів тайської провінції Крабі дикі мавпи влаштували справжній терор людям. Найбільше від них дісталося саме туристам: 600 нападів за минулий рік майже 450 довелося на іноземців.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в останні роки популяція мавп в регіоні аномально розрослася, тому макаки в пошуках їжі тепер підходити ближче до людей, нападаючи на них іноді при цьому.

У зв’язку з цим на деяких пляжах острова Пхі-Пхі влади вивісили попереджувальні знаки «Обережно, мавпочки!». Зрозуміло, макак тут менше з-за знаків не стало, так як цих заходів явно недостатньо.

Радимо туристам, відпочиваючим в Таїланді, ні в якому разі не підгодовувати мавп, так як тварини, звиклі до такого підгодовування сиропом і уваги з боку туристів, починають вимагати більше і більше частувань, все частіше нападаючи на тих, хто поскупився на ласощі.

Якщо настирлива макака вас все ж таки вкусила, необхідно негайно звернутися в медичний заклад за допомогою, де вам зроблять обов’язковий у таких випадках укол від правця.