За твердженням родичів зниклих росіян – 39-річного Олексія Слабинського і 22-річної Яни Стрижеус, їх могли викрасти…

Історія ця почалася ще в липні 2013 року, коли жителі Владивостока Олексій і Яна оформивши студентські візи, вирушили на тайський острів Пхукет з метою вивчення тайського і англійських мов однієї з місцевих шкіл. Влаштувалися росіяни на віллі в районі пляжу Камала, вивчали мови і відпочивали. Олексій попутно займався посередницьким бізнесом по оренді нерухомості.

До березня 2014 року в Олексія і Яни все йшло чудово, і про їхні проблеми стало відомо лише нещодавно. Підставою для тверджень, що їх викрали, послужили останні дзвінки з Таїланду. Олексій виходив на зв’язок приблизно тиждень тому, просив у близьких 100 000 доларів, пояснюючи це проблемами з місцевою поліцією, після цього зв’язок з ним перервався. А Яна останній раз виходила на зв’язок з рідними 13 березня, встигнувши сказати до обриву зв’язку, що її тримають у заручниках.

Рідні Олексія зв’язувалися з поліцією Пхукета, де їх запевнили, що у них ніколи не було, і немає.

Тому близьким нічого не залишалося, як написати заяву в МЗС Росії. У найближчі дні вони прилетять на Пхукет, щоб взяти участь у пошуках зниклих рідних.

Як стало відомо сьогодні, російське посольство в Бангкоку вже підготувало офіційне звернення про зникнення двох російських громадян до влади Таїланду, де попросив надати сприяння у їх пошуку.