У Таїланді австралійця позбавили волі за загибель його подруги під час спільного відпочинку…

22-річний Томас Кітінг визнав, що допустив злочинну недбалість, в результаті якої загинула 20-річна подруга Емілі Джейн Коллі.

Суд засудив чоловіка до тюремного ув’язнення строком на 1 рік, але відтермінували виконання вироку на 2 роки. Причина відстрочення не називається. Також винного зобов’язали заплатити штраф у 5 тисяч бат (приблизно 145 доларів), а потім дозволили виїхати з Таїланду.

Інцидент стався в лютому на острові Пхукет. Кітінг і його співвітчизника Коллі каталися на водних мотоциклах. Чоловік в’їхав у гідроцикл своєї подруги, після чого вони обидва впали у воду.

Рятувальники дістали дівчину з води вже мертвою. Як показав розтин, туристка померла в результаті утоплення. Кітінг залишився цілий. Австралієць сказав, що врізався в гідроцикл Коллі з-за того, що його засліпило сонце.

У березні в Таїланді була заарештована російська туристка Ольга Смирнова. Жінка годувала риб в забороненій зоні, в той час як місцевий закон забороняє це робити. Смирнову могли позбавити волі на рік і оштрафувати на суму до 3 тисяч доларів, але суд обмежився штрафом до 28 доларів.