На тайському острові Пхукет поліцейські затримали трьох громадян Росії, підозрюваних у махінаціях з банківськими картками.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, служба безпеки банку Kasikorn повідомила в правоохоронні органи інформацію про підозрілі транзакції на суму понад 300 000 бат (близько 9125 доларів), виготовлених у двох магазинах Maringa і Thai Herbal в одному з районів острова.

Поліцейські прибули до одного з них, виявили його порожнім і закритим, і встановили спостереження за ним. Через деякий час до будинку під’їхали двоє російських громадян, Станіслав Комарів та Андрій Акбас. Чоловіки були затримані. В їх машині були виявлені 33 банківські карти, ноутбук, апарат для кредиток, а також машинка для їх копіювання. Правоохоронці увійшли в магазин Maringa і в підсобному приміщенні виявили третього підозрюваного – Віталія Коробкова.

За словами Коробкова та Комарова, вони знаходяться в Пхукеті кілька місяців, а Акбас – близько року. Відповідаючи на питання, від кого отримано виявлені картки, Комаров заявив, що отримав їх від третьої особи і не причетний до виробництва їх копій.

У поліції не виключають, що в цій справі замішані й інші люди. Так, підозрюваним по цій справі може виявитися і власник магазинів Maringa і Thai Herbal Володимир Орлов. За словами Патчара Буньясита, що займає посаду глави поліції Пхукета, він зараз знаходиться в розшуку.