У суботу в турецькому п’ятизірковому готелі Grand Ring, розташованому на популярному у наших співвітчизників курорті Кемер, отруїлися 69 російських туристів.

Усім, хто звернувся до лікарів туристам оперативно поставлений діагноз «гострий гастроентерит». Більшості росіян допомога була надана на місці, але 15 людей довелося госпіталізувати в медустанови. Частина з них вже виписана і продовжує свій відпочинок у готелях.

Як повідомили в прес-службі Ростуризму, життю постраждалих постояльців готелю нічого не загрожує, ситуація знаходиться під суворим контролем російського генконсульства в Анталії і Міністерства туризму Туреччини.

Влади Анталії направили в цей готель представників охорони здоров’я провінції, там була проведена санітарна обробка приміщень, а також взяті проби харчових продуктів, води з басейнів і води на пляжі.

За результатами розслідування будуть зроблені відповідні висновки, а також вжиті необхідні заходи.

Варто відзначити, що з готелем «Grand Ring» на російському ринку працює безліч туроператорів, бо серед постраждалих туристів опинилися клієнти відразу декількох компаній, у тому числі і Пегаса.

Плануєте відвідати столицю Росії в найближчому майбутньому? Ще не вирішили де зупинитися на нічліг? Тоді готель Космос – те, що потрібно! Це один з найпопулярніших готелів Москви, до того ж дуже зручно розташований у парку ВДНГ і метро.

До речі, ситуації з масовим отруєнням туристів на відпочинку в Туреччині відбуваються майже кожен рік, і трапляються вони не тільки з росіянами, але і з громадянами інших країн. Просто наших співвітчизників у цій країні в літні місяці дуже багато, тому і новини з їх участю виходять із завидною регулярністю.