Губернатор Ярославської області Сергій Ястребов повідомив про плани побудувати в обласному центрі в жовтні 2017 року парк «Росія – моя історія», повідомляє портал СуперРиэлт.


Губернатор розповів, що проект парку-експозиції вже був представлений в Москві в рамках засідання спеціальної робочої групи. У проекті бере участь не тільки Ярославль, але ще Уфа, Новосибірськ, Єкатеринбург і Санкт-Петербург.

За словами Сергія Ястребова, реалізацію проекту частково профінансує ВАТ «Газпром». Про це вже є попередні домовленості. Інші кошти планується зібрати від пожертвувань підприємств, організацій і простих ярославцев. Для цих цілей буде створений спеціальний фонд.

В рамках експозиції в Ярославлі будуть представлені матеріали загальноросійської історії та історії регіону. Загальноросійська частина буде аналогічної в інших містах-учасниках проекту.

Мультимедійна експозиція буде виконано за останнім словом техніки: живі книги, відеостенд, панорамний кінотеатр, тривимірні реконструкції батальних сцен і міст, голограми і т. д. Об’єкт планується розмістити безпосередньо біля концертного комплексу «Міленіум».

«Комплекс буде служити яскравим нагадуванням історії нашої держави з перших літописів і до сучасності. Інтерактивні можливості експозиції дозволять кожному відвідувачу дізнатися історію Росії, важливі події сучасності, включаючи сфери бізнесу і підприємництва. Все це буде також нести освітню навантаження – для школярів і вчителів планується розмістити навчальні центри», – розповів Сергій Ястребов.

Інтерактивний парк буде включений в туристичні маршрути та рекомендований до відвідування дітям і юнакам. Губернатор впевнений, що парк стане улюбленим місцем для багатьох відвідувачів.