Російський авіаперевізник UTair з 3 червня більше не літає в Хайкоу (острів Хайнань, КНР) з Москви. Причина – рішення влади авіаційної галузі Китаю…


У зв’язку з припиненням польотів на Хайнань понад 400 росіян, які зараз знаходяться в регіоні, можуть зіткнутися з проблемами.

Як сказав представник UTair, головне управління цивільної авіації Китаю відмовив авіакомпанії в дозволі на чартерні рейси на Хайнань, які раніше здійснювалися в інтересах туристичної компанії «Русь тур».

У відомстві пояснили, що всі рейси (закордонні і внутрішні) в Хайкоу і тому припинені на невизначений час в односторонньому порядку. В якості причини було названо систематичне порушення аеропортом регулярності виконання польотів.

Крім цього UTair досі не змогла отримати дозвіл на польоти з Москви в інше місто на острові Хайнань – Санья, незважаючи на те, що з російської сторони на цей напрямок є призначення.

Авіакомпанія UTair здійснювала чартерні перельоти з російської столиці на острів Хайнань з березня місяця. Раніше, в грудні минулого року в ЗМІ повідомлялося про плани туроператора «Русь Тур» налагодити пряме авіасполучення з Хайнанем. Тоді були плани створити альтернативу «втраченим» Туреччини і Єгипту.

Літаки літали на Хайнань два рази в тиждень з аеропорту Внуково. Для російських громадян, що купили путівку в агентствах-партнерах китайських туроператорів, був дозволений безвізовий в’їзд. На таких умов перебувати на острові можна було не більше 21 дня.