Влада емірату Рас-Аль-Хайма вирішили зробити ставку на дуже успішний досвід Туреччини і Єгипту, чиї готелі успішно працюють з популярної у туристів системі «Все включено», припускаючи поширити її в найближчому майбутньому на багато готелів емірату…

Не останнім переконливим «аргументом» для розповсюдження «ALL inclusive» в цьому еміраті є російські туристи, турпотік яких у 2013 році зростав у геометричній прогресії, перш за все із-за того що російські влади «закрили» тоді Єгипет – головне зимовий напрямок у росіян.

Але оскільки ситуація в Єгипті нормалізується, повернутися в ОАЕ російські туристи вдруге, без улюбленого «Все включено», це вже велике питання. Адже мало того, що в Єгипті набагато красивіше море, і ціни на відпочинок порядком нижче, так там ще й 99% готелів працюють на «Все включено», що дуже люблять росіяни, що тут таїти.

Практичні влади щодо розвитку туріндустрії емірату не хочуть втрачати один з найбільш пріоритетних ринків – Росію, тому і планують поширити у найближчому майбутньому ALL inclusive на багато готелів емірату.

До речі, на території Рас-Аль-Хайми на «Все включено» вже працюють кілька готелів, а в лютому тут відкрився перший готель відомої в Туреччині готельної мережі «Rixos», що також працює за цією системою.

Багато експертів втім, сумніваються, що масове впровадження ALL inclusive стане каталізатором збільшення російського турпотоку в цей емірат, так і в ОАЕ в цілому. Справа в тому, що ціни на відпочинок в готелях вже працюючих на Все включено тут дуже високі, якщо порівнювати з тією ж Туреччиною і Єгиптом, плюс до цього не варто забувати про необхідність оформлення візи для росіян (вона до речі коштує 70 USD), а також про дуже суворі звичаї і сухих закони в цій країні.