28-річний Антон Гайдученко, затриманий в аеропорту “Рощино”, заявив, що в його неадекватній поведінці винен недавній візит до стоматолога…

Інцидент стався на борту літака Boeing-737, що здійснював рейс за маршрутом Новосибірськ — Москва». Після відвідування туалету один з пасажирів раптом став кричати і виражатися нецензурно на адресу деяких членів екіпажу. В результаті довелося зробити незаплановану посадку в аеропорту ” Рощино міста Тюмені, де «винуватець торжества» був переданий правоохоронним органам.

За словами співробітників авіакомпанії, початок польоту пройшло нормально, потім молодий чоловік зачинився в кабінці і провів там близько години. Стурбовані бортпровідники прийняли рішення відкрити двері і виявили Антона Гайдученко (так звали пасажира) лежачим на підлозі. Після приведення до тями молодий чоловік не міг зрозуміти, де знаходиться, став кричати, нецензурно висловлюватися і вести себе абсолютно неадекватно.

Медичне обстеження, проведене після затримання, ознак алкогольного сп’яніння не виявило, хоча лікарі і не виключають вживання курильних сумішей. Крім того, сам Гайдученко зізнався, що ніч перед вильотом він провів у нічному клубі.

Антон же вважає причиною того, що сталося недавній візит до зубного лікаря. За його словами, після вечері у нього раптом закрутилася голова, він пішов у туалет і втратив свідомість, внаслідок чого просто не міг відкрити двері. Прокинувшись, побачив членів екіпажу, які чомусь хотіли спровадити його з літака, — от і став обурюватися.

Медики поки не можуть ні підтвердити, ні спростувати його слова, але повторне обстеження вже призначено.

Хочеться відпочити, випити і розслабитися? Але не хочеться, бути «винуватцем» незапланованої посадки літака, – тоді відпочивайте на природі в найближчому Підмосков’ї або на крайній випадок у Москві, в одній з численних саун, наприклад в Лагуні на Авіамоторна, де можна попаритися в справжній російській лазні, зняти напругу і зарядитися бадьорістю у дружній атмосфері.