На кордоні Марокко та іспанської африканського анклаву Сеута іспанські прикордонники з допомогою рентгена виявили у валізі восьмирічного хлопчика…Спочатку прикордонники подумали, що проходила контроль 19-річна дівчина перевозить наркотики, оскільки дівчина явно була чимось схвильована. Однак рентген чітко зафіксував у валізі силует дитини. Зрозумівши, що він виявлений, хлопчик висунув голову з валізи, привітався по-французьки і повідомив, що його звуть Абу.

Поліція, подключившаяся до цієї справи, вважає, що хлопчик у такому положенні цілком міг задихнутися, якби не пильні прикордонники. По гарячих слідах поліцейським вдалося заарештувати громадянина Кот-Д’івуару, імовірно – батька Абу. Що стосується дівчини, то вона, швидше за все, була найнята для нелегального перевезення хлопчика за солідну винагороду.

Испанские пограничники с помощью рентгена обнаружили в чемодане восьмилетнего мальчика

Спроби проникнути в чужу країну у валізах присікаються прикордонниками вже не вперше. 22-річна грузинка нещодавно була депортована на батьківщину після спроби перетнути у валізі турецько-грузинську кордон. А польські прикордонники з міста Тересполя стали учасниками дивовижною «транснаціональної» історії. У поїзді Москва-Ніцца вони затримали француза, який спробував провезти у валізі через українсько-польський кордон свою російську дружину.