Відразу два інциденти з п’яними російськими туристами сталися вчора на рейсах з Домінікани до Москви і з Москви в Таїланд…Перший, 42-річний п’яний росіянин був знятий з авіарейсу Пута-Кана – Москва (Трансаеро) за відмову виконання вимог бортпровідника.

Повертаючись з сонячної Домінікани на батьківщину, чоловік ще до посадки вжив не мала кількість міцних напоїв, що було помітно по нетвердою ходою і сплутаної мови. Як стверджують очевидці, після посадки пасажир продовжив розпивати алкоголь, завчасно взятий в duty free.

Потім росіянин почав ображати бортпровідників і весь екіпаж літака, намагався затіяти бійку зі своїм сусідом, а так само вживав нецензурну лексику. Під час підготовки до зльоту літака, бешкетник відмовився слідувати вимогам бортпровідника: не привів спинку крісла в необхідне положення – це і стало вирішальним моментом для екіпажу повітряного судна, який вирішив викликати поліцію, яка зняла нетверезого чоловіка з рейсу.

Другий інцидент стався в аеропорту Катару, там був знятий з рейсу «Катарських авіаліній» нетверезий росіянин, також влаштував дебош. Інцидент стався на рейсі Москва – Доха – Бангкок.

За розповідями очевидців, чоловік перебував у сильному алкогольному сп’янінні, чіплявся до інших пасажиром і використовував в розмові ненормативну лексику.

Командиром літака було прийнято рішення видалити з рейсу п’яного дебошира. Для цього знадобилося зупинити повітряного судна, яке вже набирало розгін на злітній смузі. Після того як нетверезий росіянин був виведений співробітниками безпеки, літак продовжив свій маршрут до тайської столиці.