У суботу, 4 квітня, співробітники одного з апарт-готелів Центральної Паттайї виявили у номері тіло 34-річного російського туриста.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, загиблий – Федір Гусєв, прибув до Таїланду з Москви, і мешкав на другому поверсі житлового комплексу в номері разом з трьома співвітчизниками.

Туристи повинні були виїхати з номера 4 квітня, однак у встановлений строк не з’їхали. З-за цього співробітникам комплексу довелося розкривати двері в номер, де і було виявлено бездиханне тіло чоловіка з перерізаним горлом і ножовими пораненнями в груди. В кімнаті були помітні сліди боротьби.

За словами співробітників комплексу, троє інших мандрівників покинули готель ще 2 квітня, пояснивши, що їм потрібно в Бангкок, щоб вирішити проблеми з паспортами. Вони запевнили персонал, що їх четвертий товариш випишеться 4 числа.

Через два дні, 6 квітня поліція повідомила про затримання двох із трьох росіян, підозрюваних у вбивстві, один з яких вже дав свідчення. Як пояснили в прес-службі поліції, підставою для затримання послужили дані з камер спостереження в готелі.