Вчора ввечері біля берегів курортного міста Паттайя затонув пасажирський пором, що перевозив туристів з острова Ко Лан назад на материк.

За словами очевидців, приблизно через 15 хвилин після відплиття з острова, судно раптово стихло і зупинилося. Капітан попросив усіх пасажирів піднятися на верхню палубу, оскільки внизу вже здалася вода. Після цього пором втратив рівновагу, дав крен на правий борт і стрімко пішов до дна.

Всього на поромі, розрахованому на 150 осіб, у момент трагедії перебували понад 200 пасажирів, у тому числі і російські громадяни.

Більшість людей вдалося врятувати проплывавшим повз судам, серед них виявився також і 48-річний капітан, який втік відразу після прибуття на берег, і затриманий трохи пізніше поліцією. Як виявилося, він був за штурвалом під дією алкоголю і наркотиків. Йому пред’явили звинувачення в халатності, що призвела до загибелі 7 осіб.

Майже весь сьогоднішній день на місці трагедії тайські ВМС проводили пошуково-рятувальну операцію з участю водолазів. За останніми офіційними даними, жертвами аварії порома стали сім пасажирів, двоє з них можуть бути росіянами.

Раніше в численних ЗМІ повідомлялося про те, що загинула 47-річна росіянка Єрмілова В. В., але виявилося, що це помилка, туристка жива і не постраждала під час аварії судна.

Ще чотири наших співвітчизника знаходяться в лікарні, в тому числі 12-річний хлопчик у критичному стані (в комі).

На думку експертів, дотримуйся екіпаж елементарні правила безпеки, жертв у цій катастрофі в будь-якому випадку можна було б уникнути.

У російському союзі Туріндустрії підтвердили, що організовані екскурсії на острів Ко Лан не проводяться, але тисячі туристів щодня їздять туди самостійно, оскільки пляжі в самій Паттаї не дуже чисті, а на островах з цим все відмінно.

В Тайланде затонул паром с туристами: погибли 7 человек

В Тайланде затонул паром с туристами