Влада Єгипту планує в найближчі роки зв’язати залізничним сполученням популярний у росіян туристичний центр Хургада з однією з головних історичних визначних пам’яток країни – Луксор.

Зараз влада розглядає численні проекти від інженерів з організації подібного високошвидкісного залізничного сполучення.

Вже підраховано, що на реалізацію цієї ідеї потрібні фінансові інвестиції в розмірі близько 3-3,5 мільярдів доларів США.

Цільовою аудиторією таких поїздів стануть в основному численні іноземні туристи, охочі з комфортом проїхати відстань приблизно 300 кілометрів, що відокремлюють курорти Червоного моря від пам’яток Луксора. Нестачі в туристах країна не відчуває, її відвідують не менше 10 млн. іноземців в рік.

Зараз Хургаду і Луксор з’єднує лише автомобільна дорога, час у дорозі на автомобілі за якої становить приблизно 5 годин.

При цьому варто врахувати, що ситуація на дорогах Єгипту залишає бажати кращого. Ні для кого, мабуть, вже ні секрет що місцеві водії водять потворно і ігнорує правила дорожнього руху. У підсумку причиною численних аварій з участю, в тому числі і туристів, зазвичай є так званий людський фактор.

Нове залізничне сполучення за задумами влади має стати приємною і безпечною альтернативою поїздки в Луксор на автомобілі.