Як повідомляє видання Travel Mole, британський лоукостер ЕasyJet припинив до 27 травня всі польоти в зв’язку з забороною британського уряду своїм громадянам відвідувати єгипетське узбережжя Червоного моря.

При цьому в авіакомпанії не виключають поновлення польотів з середини травня, коли розпочнуться шкільні канікули, якщо влада дасть відповідне розпорядження. Пасажири, які вже забронювали квитки в Шарм-ель-Шейх з датою вильоту до 27 травня, можуть отримати повернення грошей від перевізника або вибрати для відпочинку інший напрямок — Мальти, Марокко, Канари або Кіпр.

Флагман британської авіації British Airways також заявив, що польоти в Шарм-ель-Шейх не поновляться до 26 березня, і пропонує пасажирам, які купили авіаквитки, перенесення польотів або вибір іншого напряму. Клієнти авіакомпанії, які встигли забронювати польоти на період з 28 березня по 30 червня, можуть перенести свою подорож до середини вересня або вибирати для відпочинку інші напрямки.

Про припинення своїх польотів повітряних суден у Шарм-ель-Шейх на різні терміни заявили також великі британські чартерні перевізники Thomson, Monarch та Thomas Cook.