У поточному році, за даними опитування, проведеного Левада-центром, від літнього відпочинку відмовилося найбільше число росіян за багато років…


В ході опитування про відмову від відпочинку влітку інтерв’юерам Левада-центру повідомили 26% опитуваних – на 7% більше, ніж у минулому році.

21% опитаних збираються провести літню відпустку на дачі. ще 20% респондентів планували раніше провести де-небудь відпочинок, але вирішили залишитися вдома і займатися повсякденними справами.

7% опитаних дозволять собі не більш ніж поїздку в інше місто РФ. 5% зможуть відпочити на Чорноморському узбережжі Кавказу, 4% поїдуть в Крим. До кінця 2016 року півострів планують відвідати всього 6% опитаних, у найближчі пару років – 10%. 59% опитаних у Крим не збираються взагалі ніколи. За кордоном зможуть відпочити лише 3% опитаних Левада-центром.

Опитування проводилося в кінці травня поточного року серед полуторатысячной аудиторії респондентів у віці від 18 років. Охоплення опитування – 137 населених пунктів у 48 регіонах.

Схожий проводив опитування ВЦВГД. За результатами дослідження, цього літа збираються залишитися вдома 45% опитаних (у минулому році було 40%). 35% збираються обмежитися дачею (в минулому році було 26% «дачників»).