Відпочинок в Непалі!!!!

1-28-2020
Картинки по запросу Відпочинок в Непалі!!!!

Найвідоміших туристичних об’єктів, розкиданих по всьому білому світу. Стільки святих для будь-якого мандрівника пам’яток таїть у собі Непал. Непал – держава, розташована в Гімалаях між Індією і Тибетом. Існує повір’я, що разом з Гімалаями, виник і Непал. Відпочинок в Непалі – це, без сумніву, одна із самих яскравих і пам’ятних поїздок в житті будь-якого мандрівника. Численні буддійські та індуїстські храми налаштовують на споглядання, духовний пошук і розгадку таємниць земного буття. Подорож до Непалу приваблює мільйони туристів з усього світу, насамперед, релігійними культовими спорудами і, звичайно ж, унікальною гамою природи. Також хочемо вам порекомендувати https://aviko-tour.com.ua/country/nepal/

Приїхавши в Непал, вам обов’язково варто побачити долину Катманду, одні королівства якої стоять цілого подорожі. Національний заповідник Читван приваблює любителів незайманих джунглів. Тут можна здійснити прогулянку на слонах, в процесі якої вам відкриється незабутній світ тутешньої фауни. Поїздка в Непал не може обійтися без відвідин міста Покхара, шлях до якого пролягає крізь туманні гірські пейзажі. Велетенське озеро, на якому стоїть Покхара, і величні гірські пейзажі викликають бажання злитися з природою і усамітнитися з самим собою. Але подорож до Непалу не може завершитися швидко. І вже ніяк не можна виїхати з цієї казкової країни, не побачивши колиска буддизму – село Лумбіні, де за давніми переказами 600 років до нашої ери народився легендарний Будда. Містика та реальність сплелися тут не менше, ніж в житті великого пророка. Вулиці міста вкриті комфортабельними готельними будиночками, а в парку, на місці колишнього палацу, розкинулися буддійські храми усіх націй, що сповідують цю релігію.

Варто зауважити, що транспорт на значній території Непалу розвинений слабо, тут все ще користуються послугами носильників і в’ючних тварин, що надає особливу неповторність незайманою атмосфері давнину. Повноцінний відпочинок в Непалі – це, звичайно ж, споглядання величного Евересту. Дитяча мрія, назва, тисячу разів чуте з екрану телевізора і від учителя географії – тут, у Непалі, набуває особливого сенсу. Так легко стати ближче до величного світу на оглядовому майданчику біля гори Еверест. Насичене загадками тур в Непал зробить вас справжнім любителем тутешнього краю, місцевих традицій і культури. Вам неодмінно захочеться сюди повернутися. А Непал буде з нетерпінням чекати нових гостей.