Віце-президент найбільшої південнокорейської авіакомпанії Korean Air подала у відставку-за бурхливої реакції громадськості на затриманий 5 грудня за її примхи рейс.

Хізер Чо (Heather Cho), що припадає дочкою засновнику «Korean Air», влаштувала скандал через те, що стюардеса подала солоні горішки в пакетику, а не на тарілці. Вона зажадала від капітана, щоб він повернув Airbus A380 до терміналу і висадив винну стюардесу, що і спричинило затримку вильоту рейсу Нью-Йорк – Сеул на 20 хвилин.

Представники «Korean Air» принесли вибачення 250-ти пасажирам рейсу за інцидент. Як виправдалися в керівництві авіакомпанії, однією з основних завдань Хізер Чо була перевірка якості обслуговування на рейсах.

За повідомленнями корейських ЗМІ, дочка засновника «Korean Air» вже не раз фігурувала в подібних скандалах, і відрізняється жахливим характером.

Літак прибув в Південну Корею, відставши від графіка на 11 хвилин. Інцидент вже почали розслідувати авіаційні влади. У міністерстві транспорту Південної Кореї вважають, що, незважаючи на високу посаду в компанії, Хізер Чо повинна була вести себе, як звичайний пасажир, так як в момент інциденту була нарівні з іншими пасажирами.