Панують на Керченській поромній переправі хаос з плутаниною найближчим часом відійдуть у минуле. Як повідомили в Єдиній транспортній дирекції, зараз там впроваджується електронна черга для автомобілістів…

Термінали вже встановлені у порту Керчі, завдяки чому водії почали отримувати талони, на яких зазначений номер машини, а також час відходу порома. У Транспортній дирекції пообіцяли провести встановлення таких терміналів найближчим часом і в порту «Кавказ».

Як повідомили в Транспортній дирекції, зараз в порту Криму відправки очікує близько 1100 автомобілів. Люди, що повертаються з півострова, змушені довго чекати своєї черги, тому нерви у багатьох на межі. І коли водії бачать приїхала пізніше машину в початок черги, неминуче виникають конфліктні ситуації, які нерідко закінчуються серйозними бійками. Завдяки введенню талонів планується покінчити з плутаниною і вести прозорий облік транспорту.

Крім того, Транспортна дирекція збирається вже в найближчому майбутньому запустити спеціальний сайт, на якому кожен бажаючий зможе заздалегідь отримати талон в чергу. В такому випадку номер черги і час відправлення порома будуть відправлені на мобільний телефон водія по SMS. Відповідно, водіям не доведеться довгі години простоювати в довжелезних чергах в порту – вони зможуть приїхати до зазначеного в талончике часу. Повідомляється, що систему запустять після того, як закінчаться її випробування в тестовому режимі.

Думаємо, що в багатьох читачів зараз виникло питання, а чому про електронної черги заговорили не на початку, наприкінці туристичного сезону, коли у десятків тисяч росіян зіпсувалося враження про відпочинок в Криму. Адже у влади було як мінімум 2 місяці для підготовки до початку високого туристичного сезону.

Очікування переправи в інші дні розтягувалося і досі розтягується на 40 годин, які водії з пасажирами змушені проводити на 35 градусної денної спеки в автомобілях. Так і не діставшись до протилежних берегів, деяких пасажирів везе швидка допомога в лікарні через теплових ударів і нервових зривів.

Цікаві статті: Найтсбрідж, Монастирі Португалії