25 жовтня у будівлі Торгово-промислової палати Анталії стався вибух, внаслідок якого 10-12 осіб отримали легкі поранення…

Постраждалі отримали поранення від скла автомобіля, які розлетілися в результаті вибуху. Мер Анталії Мендерес Тюрель вважає, що інцидент, можливо, не має відношення до теракту і цілком міг бути викликаний вибухом газового балона в авто. Поліцейські швидко оточили будівлю, не виключаючи ймовірність другого вибуху.

Мер побоюється, що те, що трапилося є терактом, але не хоче говорити про це завчасно, а дочекатися висновків експертів.

Ростуризм з’ясовує, чи є серед поранених громадяни Росії. Анталья – перший по відвідуваності росіянами турецький курорт, але по закінченню сезону кількість туристів там різко падає. До того ж, будівля Торгово-промислової палати, де стався вибух, віддалене від пляжів і популярних туристичних місць більш ніж на 6 км.

Бомбу заклали в один з автомобілів на парковці, вона вибухнула приблизно о 9 ранку за місцевим часом. Також пошкоджено чотири авто і розбиті скляні панелі будівлі. Як раз в цей час працівники палати йшли на роботу, а через кілька годин тут було призначено нараду, яке повинен був відвідати мер Анталії.

За тиждень до цього, випустивши три ракети, невідомі атакували рибальські хатини, що знаходяться на трасі Анталія-Кемер. Постраждалих не було. Теракт, імовірно справа рук курдських бойовиків.

Влітку 2016 року заборонили виконувати чартерні рейси з Росії, тому що в Туреччині відбулася низка терактів, з-за яких європейські туристи стали побоюватися за своє життя. В результаті туристичний потік в Анталью різко впав. У 2015 році на курорті відпочило близько 13 млн. іноземців, то в 2016 році їх число буде менше 8,5 млн.