Всі суб’єкти РФ отримали рівно чотири дні на екстрену перевірку всіх дитячих таборів. Про це повідомила віце-прем’єр Росії Ольга Голодець…


«У ці дні всі табори повинні пройти адресну і гранично конкретизовану перевірку. Ми усвідомлюємо, що в даний період в таборах можуть перебувати діти, і завдання персоналу полягає у забезпеченні відпочинку. Тому, ми не збираємося порушувати режим, і всі перевірки будуть проводитися гранично кваліфіковано», – пояснила віце-прем’єр представникам преси.

За словами Голодець, за результатами перевірок протягом цих чотирьох днів будуть зроблені відповідні висновки, і ряд заходів можуть бути продовжені. На це можуть бути виділені додаткові кошти. Віце-прем’єр також підкреслила, що певна кількість таборів вже зараз не викликає жодних питань. В них працює висококваліфікований персонал і діють ліцензовані освітні програми.

У найскладнішому становищі щодо контролю знаходяться табори без ліцензій. У них перевірки будуть проводитися в першу чергу і з усією ретельністю. Самі перевірки будуть по-різному організовані для тих таборів, які мають ліцензії і для тих, у кого їх немає.

Більшість дитячих таборів зосереджені в курортних зонах – чорноморське узбережжя Кавказу, Крим. Але перевірки, тим не менш, пройдуть по всій країні і будуть носити тотальний характер.

Коментуючи трагедію в Карелії, Голодець запевнила журналістів, що винні понесуть відповідальність. «Ця трагедія виходить за всі рамки. Це дуже серйозно, і ми, звичайно, приймемо всі міни щодо винних осіб», – підсумував віце-прем’єр.