В Італії виявлено тіло Рассела Ребелло, індійського стюарда, зниклого при катастрофі лайнера Costa Concordia, що сталася у 2012 році…

Тіло стюарда вдалося знайти в каюті лайнера на восьмий палубі. Як пише видання Il Giornale, раніше виявити тіло Russel Rebello не вдавалося – його приховували численні уламки меблів.

Раніше у вересні при розборі завалів на Конкордії також знайшли людське тіло. Передбачалося, що вони належали або Рабелло, або Марії Грації Трикарики, що була однієї з пасажирок корабля. За допомогою генетичної експертизи вдалося з’ясувати, що останки належать жінці.

Нагадаємо, що судно Costa Concordia, підійшовши до берегів італійського острова Джильо, напоровся на риф, що і призвело до його краху. Катастрофа сталася вночі 14 січня 2012 року. На лайнері в той момент перебувало понад 4 тисяч осіб разом з персоналом, при цьому 32 з них загинули.

В Італії судять Франческо Скеттіно, який був капітаном лайнера і втік з нього під час катастрофи. Суд може засудити втік капітана до 15 років в’язниці за крах судна, також він може отримати до 8 років за кожного з приблизно 300 пасажирів, залишених капітаном на потопаючому судні. Якщо суд погодиться з доводами сторони звинувачення, то Скеттіно посадять на 2697 років.