Невеликий камбоджійський острів Танг став місцем непередбаченої сухопутної стоянки розкішної яхти, належить скандально відомому Сергію Полонському, мільярдерові і одного з найбагатших людей Росії.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів сам Сергій Полонський. Він повідомив, що яхту на початку квітня зірвало з якоря штормом, і судно виявилося викинутим на піщаний берег острова. До теперішнього часу всі спроби перемістити судно назад у море виявлялися безуспішними. Становище ускладнюється відсутністю на малонаселеному острові Танга спеціальної рятувальної техніки.

Яхта Полонського довжиною понад 30 метрів і вагою близько 100 тонн, виготовлена за спеціальним замовленням італійською фірмою Azimut, що спеціалізується на будівництві малих суден підвищеної комфортності.

Сам Сергій Полонський, який проживає в даний час в Камбоджі, судячи з його дописів в Фейсбуці, анітрохи не засмучений тим, що трапилося, милується тропічними морськими пейзажами, і навіть пише, що не проти пожити на злощасному острові «ще півроку».

У Камбоджі Сергій Полонський сховався від кримінального переслідування російських судових властей. Він заочно визнаний російським судом винним у привласненні грошей пайовиків, які вклали кошти у будівництво житлових комплексів «Кутузовська миля» і «Рублевська рів’єра». Сам мільярдер винним себе не визнає і вважає справу проти нього сфабрикованими з метою захоплення належних йому активів.