Як отримати ВНЖ

Как получить ВНЖ
Дуже важливим документом при оформленні віз, ВНЖ, ПМЖ або громадянства майже будь-якої країни світу є довідка про відсутність судимості. А що робити тим, у кого є судимість. Оступитися може кожен, але ж покарання вже було, невже розсьорбувати тепер все життя. Хоча ми не чули про правила без винятків. Звернувся він з питання імміграції в ЄС і відразу повідомив, що має судимість за статтею 2 КК РФ . У зв’язку з цим наш герой навіть не намагався самостійно зайнятися оформленням постійного резидентства. Зі свого боку, Павло використав майже всі законні способи скасувати рішення суду, але, як і слід було очікувати, вони не увінчалися успіхом. Павло хотів отримати друге громадянство в якості “запасного аеродрому”. А оскільки він є власником великого бізнесу в Росії, то важливою умовою було залишити колишнє податкове резидентство.
Також хочемо вам порекомендувати http://www.inostrannoe-grazhdanstvo.ru/germany.html
Вивчивши документи і побажання Павла, наші фахівці запропонували оформити Постійний Вид на Проживання в ЄС для всієї сім’ї за походженням. Він дозволить легально перебувати в будь-якій країні Європейського Союзу необмежений термін, забезпечує всі права громадянина ЄС, окрім права голосувати, а найголовніше – дозволяє зберегти податкове резидентство РФ. Вона була перешкодою не тільки для отримання ПМЖ або громадянства, а навіть для елементарного оформлення візи. Як правило, підготовка документів перед подачею на ПМЖ у нас не займає більше 45 днів. Але ця ситуація була особливою, а найменша помилка позбавила б Павла і його сім’ю європейського майбутнього, тому процес затягнувся майже на 2, 5 місяці. Це пов’язано з необхідністю переконати європейських чиновників, що рішення по справі було помилковим, а Павло став жертвою корупційної схеми.

На жаль, юридичних інструментів для скасування судового рішення не залишалося. Але, як виявилося, європейським чиновникам не чуже все людське. Ми зуміли зібрати значну доказову базу і переконати Департамент Міграції в тому, що рішення по Павлу було упередженим і незаконним, а при бажанні він з його родиною міг би сміливо претендувати на політичний притулок за незаконне переслідування.

Подача проходила у старовинному європейському місті, де прекрасна архітектура, неймовірні пейзажі та повітря, просочений сонцем створили атмосферу справжнього свята. Сюди сім’я прилетіла з надією і після вирішення всіх формальностей, вирішила затриматися на кілька днів, щоб по – справжньому відчути смак справдженої мрії. Повернулися вони сюди через два місяці для отримання всіх документів постійного резидента ЄС. Сім’я Павла отримала те, на що вони вже не сподівалися – справжню свободу. “Запасний аеродром” на випадок виникнення будь-яких проблем на батьківщині. Вибір податкового резидентства для оптимізації податків.

В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому сайті та незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, в них ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя стаття вам допомогла і ви знайшли тут цікаву для вас інформацію і відповили на свої питання.