Home Як подати позов на відшкодування в суд

Як подати позов на відшкодування в суд


Як подати позов на відшкодування шкоди здоров’ю при ДТП.
Я, чоловік і сестра потрапили в дтп . Ми постродавшие у мене і сестри середня тяжкість здоровю . Якщо винуватця ДТП залучили і визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. АП РФ, то в цьому випадку ви маєте безумовне право пред’явити позовну заяву до винуватця ДТП. Також хочемо порекомендувати – http://law-blog.ru/

Вам слід стягнути суму матеріальної шкоди, так і суму моральної шкоди. Позовну заяву слід подавати в суд за місцем знаходження відповідача посилаючись на ст. Якщо ви впевнені скласти позовну заяву про відшкодування моральної та матеріальної шкоди ви можете звернутися за допомогою до юриста.

У позовній заяві ви повинні будете обґрунтувати суму моральної шкоди, по суті можете заявити будь-яку суму на свій розсуд, але у всіх регіонах існує різна судова практика. Необхідно оцінити ступінь моральних і фізичних страждань, заподіяних вам в результаті ДТП. Що стосується стягнення матеріальної шкоди, то він повинен бути підтверджений документально — чеки, квитанції, що підтверджують витрати на лікування. Позовна заява повинна відповідати вимоги ст.
Зразки позовних заяв Ви можете знайти в мережі Інтернет. Також Ви можете звернутися за допомогою у складанні позовної заяви до юриста або адвоката очно, або замовити документ на  сайті.