Як правильно вибрати сауну!!!

Російська лазня, сауна, турецький хаммам – це вже давно стало справою смаку кожної людини. Кому – то лазня необхідна для здоров’я, хтось віддає перевагу сауну, щоб розслабитися та відпочити. Що з цього всього корисніше сказати важко, адже кожен вид лазні має свої позитивні і благотворні впливи на організм людини. Але не варто забувати враховувати особливості кожної з них. Для цього необхідно чітко розуміти, чим один вид лазні відрізняється від іншого. Орієнтовно всі види лазні можна розділити на три види. Найбільшою популярністю користується фінська сауна. В ній подача пари дуже суха – іноді всього 10 відсотків. Також хочемо вам порекомендувати сауны Львова

Тому високий температурний режим дуже легко сприймається організмом. Російська лазня – це найпоширеніший і улюблений вид вологої лазні. Висока вологість у такій лазні досягається шляхом зволоження розпечених каменів або електронагрівального елемента. Таку лазню корисно приймати лежачи, тоді це благотворно позначається на судинній системі. Римська лазня є дуже багато подібностей з російської, проте в ній є два приміщення з низьким і високим температурним режимом. Такий вид парної підійде тим, хто важко переносить високий температурний режим при максимальній вологості. Турецька лазня або хаммам ще більш різноманітний. Тут, як правило, є більше чотирьох приміщень для різних процедур. Заходять у ці приміщення по черзі, а температура в кожному наступному трохи вище, ніж у попередньому.

Така лазня легко переноситься людиною будь-якого віку. Це поєднання невисокої температури і підвищеної вологості. Найпоширенішим видом такій лазні є японська або офуро. У парній тут використовують не вологий гарячий пар, а воду температурою близько 55 градусів. Купаються занурюються в кедрову бочку або ванну. Такі лазні дуже допомагають зняти стрес і поліпшити обмінні процеси в організмі. Не важливо, яка з різновидів лазень найбільш краща. Важливо лише те, як організм сприймає ті чи інші види процедур. Головне пам’ятати, що паритися потрібно не поспішаючи, не призначати після неї ніяких серйозних справ і зустрічей години 2 – 3, не ходити в сауну на переповнений шлунок, не зловживати алкоголем. Всі ці прості поради допоможуть отримувати від лазні не тільки задоволення, але і користь для організму.