Як вибрати флісовий одяг

12-18-2020
Флис Toni Sailer ( 302408 ) WARIS 2021
 

 

Одяг з флісу-найкраща альтернатива вовни. Зносостійкий і теплий матеріал, який застосовується в різних аспектах життя: від прогулянки з дитиною до альпінізму. Проте фліс досить чутливий до неправильного догляду. Досить один раз неправильно випрати флісову кофту, щоб його властивості значно погіршилися. Саме тому, після придбання виробу, потрібно ознайомитися з правилами догляду за флісом. Також хочемо вам порекомендувати https://extremstyle.ua/ru/catalog/vindstopery-flisy-dzhempera флісовий одяг в інтернет магазині  Extremstyle.

Фліс-це синтетична тканина. А значить він не переносить впливу агресивних миючих засобів, засобів для виведення плям і високих температур. Проте, в домашніх умовах все-таки можна забезпечити якісний догляд за флісовим одягом. Необхідно тільки дотримуватися кількох рекомендацій, які ми описуємо в цій статті.

Делікатні правила догляду за флісом

В першу чергу перед пранням одягу з флісу необхідно ознайомитися з рекомендаціями по догляду, які виробник описує на бирці. Не весь фліс однаковий. Залежно від виду виробу і його призначення, рекомендації по догляду можуть значно відрізнятися.

Якщо ви хочете продовжити термін служби одягу з флісу, дотримуйтеся рекомендацій по догляду за» примхливими ” тканинами:

1) періть фліс руками. Не дивлячись на те, що фліс дозволено прати в машині, ручне прання все ж більш щадний спосіб.

2) при машинному пранні не завантажуйте барабан до межі – залишайте трохи простору для переміщення одягу. Так ваш одяг буде менше зношуватися під час прання.

3) для збереження гарного зовнішнього вигляду одягу з флісу застебніть всі блискавки, і виверніть одяг навиворіт.

4) для того, щоб ефективніше видалити запах з флісової кофти перед пранням замочіть її на кілька хвилин в мильному розчині. Замочувати рекомендується не більше ніж на півгодини.

5) хімчистка для флісового одягу не підходить. Відбілювачі та розчинники для цієї тканини заборонені. Замість них краще використовувати засоби, які відновлюють водовідштовхувальні властивості тканини.

6) якщо одяг з флісу електризується, використовуйте кондиціонер під час прання.

7) не віджимайте і сильно не викручуйте фліс. Інакше ви порушите структуру волокон, розтягнувши її. Якщо ви перете одяг з флісу в машині-віджимайте її на малих обертах.

8) сушіть фліс природним способом. Не використовуйте машинну сушку. Так само не бажано сушити фліс на батареї. Вплив високих температур погіршують теплоізоляційні якості флісу.

Цей список не обов’язково дотримуватися строго. Але якщо ви будете це робити, ваша флісова кофта скаже вам тільки спасибі.

 

Як прати фліс в машині

Прати фліс в машині можна, але не в будь-якому режимі. Рекомендації з прання флісу в машині:

1) прати фліс можна при температурі не вище 30-40 градусів. Навіть якщо забруднення дуже сильне, порушувати даний температурний режим не можна. У дуже гарячій воді волокна поліестеру починають плавиться. Як результат – значно погіршуються теплоізоляційні якості флісу.

2) вибирайте делікатні миючи засоби для прання флісу. Краще, якщо це буде нейтральний гель з дрібними ензимами.

3) режим прання повинен бути делікатним або ручним. Не забудьте знизити кількість обертів при віджиманні.

4) одяг з флісу гладити не можна. Після прання повісьте виріб на мотузку – одяг сама прийме початкову форму.