Як вибрати готель під Києвом!!!!

11-14-2019
Вход в отель "Царевка" фото

Як вибрати заміський готель для весілля під Києвом . У весілля під Києвом всього одне, хоча і важлива перевага — вона заміська. Пари обирають заміський готель для відокремленої весілля на природі. Тут ви знайдете тишу, якої немає в Києві, свіже повітря і відсутність натовпів. Запит на усамітнення так великий, що кількість готелів в 20 км від Києва зростає кожен рік. За містом можна провести виїзну церемонію на свіжому повітрі без зайвих глядачів. На території заміського готелю — декорації для вашої фотосесії на природі без утомливих поїздок по місту. Архітектура українській садиби, стилізація під французьке шато, розміщення біля води — під Києвом знайдеться будь-який з варіантів. Також хочемо вам порекомендувати отель под Киевом

Це уїк – енд, поєднаний з весіллям. Додаткові варіанти відпочинку та розваг для вас і ваших гостей — СПА, сауна, верхові прогулянки і тп. Виїзних реєстраторів у нас в країні ще не дозволили, тому церемонія, проведена поза Рагсу, не має юридичної сили. На що варто звернути увагу при виборі заміського готелю для весілля. Ми вже публікували чек – лист за вибором банкетної майданчики. Щоб перевірити, чи підійде вам банкетна майданчик, звіртеся з цим списком. Тут же обмежимося тільки тим, що стосується вибору заміського готелю. Бажано, щоб її вигляд відповідав побажанням до фотосесії. Ідеально, якщо будуть ставки, містки, альтанки, багато зелені. Зверніть увагу: тротуарна плитка погано виглядає на фотографіях. Тому при оформленні зони для церемонії бажано використовувати додаткове покриття — доріжки. Якщо у готелю зона виїзної реєстрації і яке її оформлення.

Можливість влаштувати феєрверк або світлове шоу на вулиці. Є на майданчику резервний генератор. Наявність стоянки та її місткість. Природне освітлення буде плюсом для фотографій ранку нареченої. Подарунки — знижки, номер для молодят в подарунок, раннє поселення та пізній виїзд. Можливі доплати — за ввезення обладнання, за паркувальне місце. Ми помітили, що чим далі готель від Києва, тим імовірніше наткнутися на хамство. Можливо, це пов’язано із загальним рівнем сервісу за межами столиці. Якщо ви готуєте весілля самостійно, переконайтеся, що до ваших побажань уважні, а персонал ввічливий. Уважно читайте відгуки (не на сайті готелю, зрозуміло). Можна вибрати майданчик для проведення церемонії. Оренда вертольота — вертолітний майданчик на території готелю. Дві обладнані майданчики для проведення весільної церемонії. Просторі номери з панорамними вікнами і три котеджі. Два басейни, біо – сауна, лазні, риболовля, кінний клуб.