Як вибрати килимок в багажник


Купити килимок в багажник – це найефективніший спосіб підтримувати чистоту вашого автомобіля. Багато автовласники приходять до того, що даний аксесуар захищає багажне відділення автомобіля від бруду, яка може потрапити на рідну обшивку з перевезеного ними вантажу. Килимки багажника зроблені так що, борти захищають тканинну основу від попадання вологи і бруду. У нас Ви зможете придбати килимки в багажник таких провідних фірм як: Лада Локер (Москва), Нов Лайн (Москва), Алерон (С. Петербург), Мега Локер (Харків), Форміка (Кіров), Різів Пласт (Польща), BOOT (Чехія), а також інших виробників.
Також хочемо вам порекомендувати автошара

До того ж Ви можите вибрати універсальні килимки в багажник за матеріалом. Килими бувають гумові (поліуретан ) і гумо – пластикові.
Резино – пластикові килимки важать близько 5 кг, маючи при цьому борт від 3 см до 5 см. Товщина покриття багажного від 2 мм до 3 мм, що не мають антиковзаючого покриття (виняток килими в багажник фірми Різів Пласт). Резино – пластикові килимки в багажник автомобіля мають більш низьку і приємну ціну ніж гумовий килим багажника.

Чистяться від бруду дані килими в багажник за допомогою звичайної води і губки (щітки, ганчірки і т. Ми надамо вам широкий асортимент даного товару на великий ряд автомобілів. Користуючись нашим сайтом Ви легко знайдете те, що вас зацікавить та легко зможете замовити через корзину сайту або використовуючи кнопку швидке замовлення.

Якщо у Вас виникли якісь питання, то з нами легко можна зв’язатися через форму на сайті або просто зателефонувавши нашим операторам.
Ми здійснюємо доставку килимки в багажник в такі великі міста: Харків, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано – Франківськ, Тернопіль, Павлоград, євпаторія, Кам’янець – Подільськ і інші населені пункти.
Доставка Килимки в багажник залежить від віддаленості вашого населеного пункту від складу.