Як вибрати медичну Функціональну ліжко!!!!

Успішно використовуються в стаціонарних медтехника та лікувальної – профілактичних установах охорони здоров’я, будинках перестарілих, реабілітаційних центрах для інвалідів, хоспісах, на дому. Механічні ліжка дешевше, але переважно з електроприводом, т. регулювання конфігурації хворі можуть здійснювати самостійно. Электроподемник споживає незначну кількість енергії, безпечний, ймовірність виходу з ладу мала. Медичне ліжко для лежачих хворих має знімні спинки (ножну і головний), часто обладнана низькими бічними бортами. Різними секціями можна керувати одночасно або по черзі.

Основа може бути виконано з металевої сітки або дерев’яних ламелей. Додатково комплектуються звичайними або протипролежневим вологостійкими матрацами. Зовнішній вигляд ліжок не тільки практичний, ергономічний і гігієнічний у відповідності з санітарними нормами. Він максимально естетичний і наближений до звичайної побутової меблів, щоб лежачим хворим нагадувати домашній затишок і психологічно прискорювати процес одужання. Різні моделі призначені для дітей і дорослих пацієнтів. Купити лікарняне ліжко різної модифікації і цінової категорії можна в інтернет – магазині . Купуючи товари, отримуєте бонуси, за які можна купити товари. Функціональна медична чотирьох секційна ліжко з електроприводом ідеально підходить для повсякденного догляду за лежачими хворими і може використовуватися в домашніх і стаціонарних умовах. Медична функціональна чотирьох секційна преміум – ліжко з електроприводом. Каталка для переміщення пацієнтів чотирьох секційна. З метою безпеки пульт може комплектуватися блокуванням.

Ліжко може комплектуватися естетичними сьемными чохлами на спинки. У складеному вигляді ліжко можна без проблем транспортувати. З метою безпеки пульт може комплектуватися блокуванням. Ліжко може комплектуватися естетичними сьемными чохлами на спинки. У складеному вигляді ліжко можна без проблем транспортувати. Ліжко Invacare Sonata, 2 – х секційна з механічний. Обидві частини ложа легко з’єднуються між собою без додаткових інструментів. Багатофункціональне ліжко з поворотним ложем. Медичне ліжко з регулюванням висоти чотирьохсекційна. Медична металева ліжко з електроприводом чотирьох секційна. Ліжко функціональна чотирьохсекційна на колесах.