Як вибрати модний купальник

Как выбрать модный купальник
Скільки часу і нервів витрачають часом жінки на вибір купальника – здається, що ніякий інший елемент гардеробу не удостоюється такої пильної уваги, що, до речі, не дивно. На пляжі хочеться виглядати максимально ефектно і по можливості приховати недоліки фігури, а тому купувати трендовые купальники у поспіху не годиться. Щоб вибрати купальник, який зробить вас королевою пляжу, пропонуємо надихнутися найбільш популярними і модними моделями на нашому сайті modamia.kiev цього сезону.

Закритий бандо – щільно прилягає купальник без бретелей. Слід враховувати, що відрядні бандо візуально вкорочують верхню частину тулуба, зате непогано коригує стегна.

Майо – виявляється, під цим хитромудрим назвою ховається відома всім модель класичного відрядного купальника з широкими бретельками, округлим або квадратним вирізом. Максимально простий крій, але переваги відрядних купальників майо в тому, що завдяки посиленим бічних вставок він надає підтримуючий ефект.
Цілісний танк – модель схожа на майо, але її особливість в наявності чашок для бюста. У такої моделі досить широкі бретелі, що дозволяє впоратися з підтримкою важкого бюста.

Бікіні – і цим все сказано. Мабуть, неможливо уявити більш популярної моделі купального костюма. Бікіні добре виглядає на стрункій фігурі і дозволяє отримати рівний загар.
Роздільний купальник з ліфом, що нагадує топ з v – подібним вирізом і тасьмами, які зав’язуються за шиєю, називається халтер. Для пишних грудей, яка потребує надійної підтримки, халтер підходить ідеально – груди тримає форму, а завдяки пікантному v – образного вирізу в цілому образ виходить досить сексапільним.
Монокіні – одна з найбільш модних варіацій купальників, який поєднує в собі переваги відрядних і роздільних моделей. Виглядає ефектно і підходить для багатьох типів фігури.

Бандо – роздільний купальник з щільним підтримує ліфом без бретелей. Така модель виглядає ефектно, але підходить лише дівчатам з невеликими грудьми.
Насправді моделей купальників існує набагато більше, але здебільшого все це швидше варіації на тему і відступу від класичного крою з використання оригінальних декоративних елементів. А яка модель купальника подобається вам.