Як вибрати пам’ятник

9-30-2021

Вибір пам’ятника для близької людини – важливе рішення, для прийняття якого вам варто врахувати безліч нюансів. Також хочемо вам порекомендувати замовити памятник. Надгробки-символ пам’яті про померлого. Пам’ятники виконують роль провідників між світами, вони дозволяють створити атмосферу духовної близькості, вічної жихні покійного. Як правило, надгробні споруди встановлюються на тривалий час і своїми особливостями підкреслюють людську сутність померлого.

Поради як вибирати надгробні пам’ятники правильно

Вам допоможе наступний перелік основних критеріїв:

1. Велике значення має кладовище, де знаходиться поховання. На кожному з них існує регламент по відношенню до надгробків. Це стосується габаритів стели, можливості установки огорожі, обмежень ділянок за розміром. Також слід враховувати вік кладовища, його доглянутість. Важливо, що б пам’ятник не губився серед інших, але при цьому і не був кричущим на тлі інших надгробків.

2. Особливу роль має матеріал споруди. Сьогодні ритуальний ринок пропонує безліч його варіацій, ми ж спеціалізуємося на граніті. Цей камінь зарекомендував себе в плані міцності, довговічності, зручності обробки та догляду. Більш того, різноманіття кольорів граніту дає можливість широкого вибору і підкреслення індивідуальності пам’ятника. Надгробні гранітні споруди будуть виглядати гідно довгі роки.

3. Вибір форми надгробка теж вимагає уваги. Так, ми пропонуємо вертикальні т горизонтальні пам’ятники. Як правило, вертикальні пам’ятники-поодинокі, а горизонтальний надгробний пам’ятник встановлюють в місцях поховання двох або трьох людей (найчастіше батьків). Серед нашого асортименту товарів є пам’ятники різні за формою. Це може бути класичний бюджетний варіант або ж виріб, виготовлений за індивідуальним замовленням.

4. Продумайте наявність зображення на пам’ятнику. Деякі обходяться без нього, інші вважають за краще відобразити фото або іншу картинку, частіше є релігійною символікою. Виберіть якісну фотографію або ж ознайомтеся з традиційними зображеннями для пам’ятників.

5. Не можна забувати про релігію, яку сповідував покійний, слід врахувати і його національність.

6. Важливо продумати наявність аксесуарів на могилі. Адже крім пам’ятника може бути встановлена огорожа, вона буде окреслювати межі ділянки і служити перешкодою для сторонніх. Лавочки зі столами будуть зручні для відвідування могили. Гарний і доглянутий вигляд забезпечать різні кашпо, вази, однак для цього потрібен постійний догляд. Кіоти або лампади будуть актуальні, якщо на могилі будуть молитися.

7. Врахуйте регулярність відвідування надгробка. Від цього залежить раціональність оформлення ділянки. При можливості постійного догляду можна провести озеленення території. У разі ж рідкісних візитів варто віддати перевагу декоративному каменю, який не заросте бур’янами і додасть могилі акуратний вигляд.

8. Фінансові можливості теж мають не другорядну роль. Як правило, ціна-гарантія якості. Гранітні пам’ятники-повна гармонія цих критеріїв. Так, зробивши разове вкладення, ви отримаєте виріб, що відповідає очікуванням і вимогам. Цінові категорії на нашу продукцію різні за рахунок різноманітності кольорів каменю, розмірів і форм пам’ятників, особливостей процесу виготовлення. Так само рекомендуємо стежити за інформацією на нашому сайті, враховуючи сезонність бізнесу, ми постійно пропонуємо різні акції та знижки.

Основні помилки при виборі надгробка:

– неправильний вибір фірми. Краще віддати перевагу перевіреним організаціям, які встигли себе зарекомендувати. Наші пам’ятники ось уже 20 років користується попитом, про їх якість свідчать численні позитивні відгуки клієнтів;

– несвоєчасність замовлення. Краще робити замовлення заздалегідь, слід врахувати, що в хороших агентствах завжди є черга;

– планування роботи без урахування особливостей ландшафту. Щоб уникнути непорозумінь слід попередньо оголошувати особливості ділянки, такі як, наприклад, ухил, адже це може вплинути на період гарантії виробу і вартість його установки;

– приділіть час перевірці сертифікатів якості на матеріал пам’ятника, проконтролюйте відповідність габаритів і комплектності товару;

– присутній при установці.