Як вибрати планшет

Как выбрать планшет
Графічний планшет — це гаджет для введення намальованим від руки графічної інформації в комп’ютер. Планшети використовуються для роботи з цифровим живописом, дизайном, ретушшю фотографій і 3D моделюванням. Але ми поговоримо про планшеті для CG художника і розповімо, як не помилитися з вибором.
Також хочемо порекомендувати – http://wildshop.site/
Пристрій складається з пера (стилуса) і плоского планшета — чутливої поверхні, яка виступає посередником між рукою художника і «цифровим полотном». Стилус чутливий до натиснення і близькості до планшета, тобто процес малювання максимально наближений до роботи з папером і олівцем.
Якщо ти хочеш малювати в цифровому середовищі, то без такого пристрою тобі точно не обійтися. По – перше, мишкою ти нічого гідного не намалюєш (тільки спробуй зробити це в Photoshop). По – друге, при роботі з планшетом курсор на екрані відразу ж переміщається в місце, куди ти вкладаєш перо, а не малює весь шлях, як при роботі з мишею. На які параметри новачкові варто звернути увагу.

Це розмір зони, яка чутлива до дотику стилуса. Рекомендуємо вибирати серед моделей формату S. Ти ще не профі, тому реалізувати потенціал величезної поверхні просто не зможеш. Важливо, щоб ці параметри планшета і монітора були приблизно однаковими. В такому разі тобі буде зручно працювати як рукою, так і очима. Пір’я поставляються в комплекті з усіма планшетами, і в більшості випадків є базовими, тобто без додаткових опцій. Тобі як починаючому навряд чи згодиться регулювання товщини лінії, чутливість до обертання і нахилу. Тому не поспішай докуповувати стилуси, краще запасися наконечниками, які стираються з часом. На якого виробника звернути увагу. Кращі варіанти для цифрового художника — Wacom i Huion. Перший бренд вважається «законодавцем мод» на ринку графічних планшетів. Планшети цього виробника відрізняються високою якістю і кількістю функціональних можливостей. Huion впевнено наздоганяє свого конкурента за характеристиками, відрізняючись більш доступними цінами. Всім, хто починає свій шлях у CG, ми рекомендуємо придбати планшет з серії Wacom Intuos.