Як вибрати послуги турагенства

Как выбрать услуги турагенства
Відгуки пишуть не письменники, а туристи.
Також хочемо вам порекомендувати услуги турагенства Контакт в Херсоне
Вже не перший раз звертаємося до Алоха тур, порадили колеги. Можна купити путівки онлайн, також і через менеджера. Ми купуємо онлайн, реакція менеджера на зворотний зв’язок швидка.
Вперше вирішила скористатися послугами перекупника, тільки через зручного програми. Буквально в кілька кліків можна вибрати готель, а так само дуже зручне ранжування за рейтингом. Раніше завжди купувала тури безпосередньо від туроператора.
У січні повернулися з подорожі по чудової і такої далекої Австралії, і поки спогади ще відносно свіжі, і емоції не вщухли, хочеться поділитися нашим досвідом і розповісти про те, як пройшла наша подорож, щоб ті, хто поїде після нас, не повторювали наших помилок.
Вибрали фірму так як дуже сподобався сайт з описом послуг з організації сафарі. Відмінна робота менеджера при підготовці та під час супроводу сафарі.
Чому звернулися саме в цю компанію. Підбирала тур сама, прийшли тільки оформитися.
Відмінне подорож закордон недалеко від Росії.
Я вирушила в подорож по Прибалтійським країнам. А точніше в Литву і Латвію. Дуже добре розповідав всю дорогу і чудовий організатор. Мені давно рекомендували цю турфірму і нарешті вдалося відправитися з ними в подорож.
Хто міг подумати, що в наш час у великих туристичних компаніях можуть працювати аферисти. І тепер починають придумувати ухищренные способи, з яким я зіткнувся. Хочу поділитися сумним досвідом з CORAL TRAVEL – м. Хотілося відпочити на о – ві Самуї. У турагенстві запропонували наступний маршрут: Переліт з СПб на Пхукет. Ніч в готелі за системою “рулетка” (готель 4 зірки, але визначається туроператором на місці).
НЕ СПОДОБАЛОСЯ Агент не знає продаваний продукт, опис готелів, що належать мережі не читала.
Агент не знає норми провозу багажу перевізника, та не знає де її знайти.
Через безвідповідальність співробітника від агенції.
Вашій увазі представлені сотні відгуків про готелі всіх популярних курортів. Ви дізнаєтеся всю правду про готелі «з перших рук». Думки реальних туристів про готелях і курортах допоможуть Вам прийняти рішення про вибір готелю. Читайте відгуки туристів – користуйтеся досвідом інших мандрівників.