Як вибрати спорядження для дайвінгу !!!

1-27-2020
Картинки по запросу Як вибрати спорядження для дайвінгу !!!

У початківців любителів підводного полювання, виникає чимало різних питань і одним з найбільш актуальних є, як правильно вибрати спорядження для підводного полювання. До його вибору необхідно підходити дуже ретельно, приділяючи особливу увагу його працездатності і цілісності. Таке спорядження поділяється на основне та допоміжне (додаткове). Тому вибрати для себе найбільш підходящий захист не складає особливих труднощів, але це тільки на перший погляд. Насправді потрібно знати багато особливості та нюанси не тільки дайвінгу, але й, зокрема і самої підводного полювання. Тут необхідно враховувати форму обличчя, реакцію шкіри на тривалий її зіткнення з гумовими елементами маски, щільність прилягання, під-масочний простір та інші важливі дрібниці. Також хочемо вам порекомендувати https://batiskaf.ua/

Наскільки маска щільно буде прилягати до обличчя, можна перевірити таким способом — маску щільно притиснути до обличчя і зробити вдих через ніс, маска повинна як би пристати до нього і не падати. Якщо ця умова виконується, отже, щільність прилягання хороша. Це дозволить уникнути появи сонячних відблисків. Крім цього, у продажу є спеціальні маски, призначені для підводних мисливців, у яких спостерігається короткозорість, в них можна вставляти додаткові скла. Основне спорядження для підводного полювання включає в себе і дихальну трубку, без якої неможливо обійтися при тривалих зануреннях. Вибір трубки залежить від акваторії полювання, рельєфу дна та деяких інших нюансів. До основних елементів спорядження для підводного полювання відноситься і гідрокостюм. Вибирати його потрібно з урахуванням умов підводного полювання (температура води, глибини, навколишній рельєф), зручність, комфорт і інші фактори.

Гідрокостюм для підводного мисливця — це надійний захист від механічних пошкоджень і переохолодження. Вони поділяються на «сухі» і «мокрі», а також діляться по товщині. Досвідчені нирці знають, що передбачити переохолодження досить просто, а от тепловий удар практично не можна. Тому вибирати гідрокостюм потрібно з урахуванням погодних умов і температури води. Незважаючи на те, що спорядження для підводного полювання умовно поділяється на основний і додатковий, від правильного вибору кожного його елемента залежить не тільки успіх самої полювання, але і комфортне перебування людини у воді, а також здоров’я підводного мисливця.