Як вибрати якісний профнастил

Профнастил стрімко завойовує будівельний ринок як універсальний матеріал для покрівлі та парканів. Завдяки своїм перевагам сталеві листи профнастилу успішно застосовуються для зведення огорож, при монтажах дахів будь-якої складності вимагають посилених навантажень, як міжповерхове перекриття під заливку бетону, при оформленні фасадів модульних будинків, супермаркетів та складських приміщень. Термін експлуатації профнастилу до 3 років. З – за мінімального напилення цинкового шару, який в кращому випадку буде становити 80 грам на 1 кв. , профнастил з такого металу буде іржавіти вже після першого зимового періоду.Також хочемо вам порекомендувати покупал стройматериалы тут https://www.budservic.com.ua/

Мінімальна твердість і стійкість до снігових навантажень. Велика частина ввезеного металу інакше можна назвати фольгою, вартість якої нижча за європейську, але і несуча здатність такого профнастилу мінімальна. При першому граді на аркушах профнастилу з китайського металу в кращому випадку з’являться вм’ятини, в гіршому – дірки. Профнастил з китайського металу товщиною 0, 4 мм і нижче легко зігнути руками і розрізати канцелярськими ножицями. Достатньо прикладів для того щоб уявити надійність паркану з профнастила з китайської сировини.

Для здешевлення вартості сировини виробники Китаю використовують найдешевший полімер для нанесення на сталевий оцинкований лист. Профнастил буде вигоряти на сонці і втрачати свій колір з кожним роком. Вам вирішувати економія це. Не іржавіє завдяки якісному цинкування з відповідним Гостам. Профнастил або металочерепиця з такої сировини чудово витримає будь-які погодні умови, не втрачаючи своїх основних експлуатаційних властивостей. При виробництві полімерної стали на європейських заводах витримується повна технологія з використанням якісних полімерів як глянсового, так і матового відтінку.

Зупиняючи свій вибір на якісному металі Ви забезпечуєте своєму будинку надійний захист якісної покрівлі, що не вимагає додаткових витрат на підтримання в період усього експлуатаційного терміну. Зупиняючи свій вибір на покупці профнастилу або металочерепиці не полінуйтеся перевірити якість металу, з якого виробляють профнастил та перевірити його товщину. Ринок виробників диктує свої правила і часто замість обіцяного якісного профлиста Ви ризикуєте купити китайський метал.