Через чергових політичних хвилювань і високої соціальної напруженості в Єгипті Ростуризм рекомендує російським туристам, відпочиваючим там, утриматися від поїздок за межі курортів.

В цю середу, напередодні масових виступів опозиції, запланованих на вихідні, загострилася обстановка в багатьох містах країни. Так у місті Ель-Мансура в результаті зіткнень противників і прихильників президента загинули кілька людей і понад 200 отримали поранення.

Нагадаємо, масові протестні акції в єгипетських містах намічені на 30 червня, в першу річницю офіційного вступу Мухаммеда Мурсі на посаду президента.

Єгиптяни виходять на вулиці, щоб змінити ситуацію в країні і покласти кінець розвалу країни і поділу суспільства. Люди втомилися, що влада використовують релігію в своїх корисливих цілях і здійснюють гоніння на свободу віросповідання та культуру.

Опозиції вдалося зібрати понад 15 мільйонів підписів єгиптян під заявою, що закликають чинного президента до негайної відставки.

Зараз в Єгипті панує дуже напружена атмосфера, що загрожує перерости в справжню громадянську війну між противниками і прихильниками радикальних ісламістів.

У Каїрі, як і в інших великих містах напередодні масових демонстрацій посилені заходи безпеки. Туристам не рекомендується відвідувати Каїр і інші великі міста країни, а також уникати районів проведення масових протестів.