Новий тариф Light ввела авіакомпанія «Ютейр». Він розрахований на пасажирів, що відправляються в авіаподорож «без нічого»…


Особливостей тарифу Light кілька, це, зрозуміло, відсутність норми провозу багажу, крім того, пасажир позбавляється можливості повернути квиток, внести в он які-небудь зміни. За рахунок цих обмежень авіаперевізнику і вдалося знизити вартість перельоту. Однак дещо пасажирам з тарифом Light «Ютейр» все-таки дозволив: в економ-класі можна перевозити одну ручну поклажу вагою не більше 10 кг, можна також вибирати місце на борту літака.

Тариф вже діє, з 7 грудня їм можуть скористатися пасажири «Ютейр», що вилітають рейчами з Москви в Сочі, у Владикавказ, Мінеральні Води, Калінінград, Магас, Назрань, Ростов-на-Дону, Самари, Уфи, Тюмень і Челябінськ. На інші напрями тариф буде поширений в найближчим часом.

Президент авіакомпанії «Ютейр – Пасажирські авіалінії» Олексій Будник вважає, що запуск нового тарифу Light дасть можливість суттєво знизити вартість авіаперевезень, а також дозволить враховувати інтереси різних категорій пасажирів. В першу чергу тих, для кого вартість перельоту — визначальний фактор при прийнятті рішення. Гнучку систему тарифів, вважає президент, дозволить пасажирам «Ютейр» оплачувати лише ті послуги, якими вони мають намір скористатися

«Ютейр» — одна з провідних російських авіакомпаній, знаходиться на верхніх рядках світового списку найбільших операторів вертолітної техніки. У вертолітному парку компанії сьогодні налічується понад 350 літальних апаратів російського і зарубіжного виробництва.