Оформляти шенгенські візи для росіян в Іспанію з 17 грудня буде компанія BLS International Services Ltd…

Про це заявила Асоціація туроператорів Росії (АТОР).

Про заміну візового оператора повідомляли ще в жовтні. З 17 грудня займатися оформленням шенгенської візи в Іспанію буде BLS International Services Ltd. Новина насторожила туроператорів, так як новий візовий оператор раніше не працював з шенгеном і біометричної базою даних.

Туроператори підкреслюють, що в регіонах Російської Федерації функціонують центри компанії BLS, а її попередник VFS Global надавав свої послуги в 28 містах країни.

Візові центри компанії VFS продовжать свою роботу до 16 грудня. За умовами тендеру, BLS має право на аутсорсинг по оформленню іспанських віз в Росії протягом 4 років. АТОР повідомляє, що зараз компанія шукає фахівців для роботи у візових центрах Москви і Санкт-Петербурга. Про набір співробітників в інших містах Росії поки не повідомляється.

Інформація про зміну візового оператора з’явилася на початку жовтня. Спочатку говорилося, що VFS буде виконувати свої обов’язки до 11 жовтня, однак Іспанія продовжила роботу компанії. АТОР каже, що іспанська сторона намагалася уникнути можливих збоїв в оформленні віз перед листопадовими святами.

Туроператори вважали, що візовий центр Іспанії у столиці – один з найкращих за якістю своєї роботи. Як оцінити BLS, фахівці поки не знають. Компанія заявляє, що зміна візового оператора не позначиться на видачу віз перед новорічними святами, тому що документи на цей період вже оформлені, повідомляє АТОР.

Іспанія – одна з найбільш відвідуваних росіянами країн. За інформацією Росстату, за перших дев’ять місяців 2016 року в Іспанії побували 665 тисяч наших співвітчизників, а це на 12% перевищує результат минулого року.