Автономна некомерційна організація “Єдина транспортна дирекція” (ЕТД) в середині грудня запускає пряме автобусне сполучення SkyBus з аеропорту Сочі в Червону Поляну, повідомила в понеділок прес-служба організації.

“Перевозити пасажирів автобуси, які раніше були задіяні в перевезенні пасажирів, за “єдиного” квитком в Крим та в зворотному напрямку в 2015 році, а також транспортному обслуговуванні Гран-прі Росії Формули 1 в місті Сочі в 2015 році”, — йдеться в прес-релізі.

Маршрут розрахований на туристів, які планують відпочити на гірськолижних курортах: пасажирів відвезуть до готелям Червоної Поляни.

Планується, що автобуси будуть курсувати кожну годину в обох напрямках, розклад орієнтоване на розклад прибуття і вильоту літаків. Вартість квитка в одну сторону складе 400 рублів для дорослого, 200 рублів — для дітей до 12 років, для дітей до 2 років безкоштовно. Придбати квиток можна в інтернеті, на спеціалізованому сайті. Планована дата старту продажів 1 грудня.

АНО “ЕТД” — єдиний оператор перевезень для транспортного обслуговування півострова Крим. Організація створена в травні 2014 року на базі АНО “Транспортна дирекція Олімпійських ігор”. Засновниками є уряд РФ і міністерство транспорту Росії.