Напередодні Нового року чотирьох жителів Челябінська і ще близько 30 екатеринбуржців, що прилетіли на відпочинок в Гоа (Індія), без пояснення причин депортували на батьківщину.

Як повідомили постраждалі туристи, виліт з Єкатеринбурга на Гоа затримали на чотири години, проте політ пройшов нормально. Проте складнощі виникли після приземлення. Приймаюча сторона не допустила в Індії понад 30 російських туристів: четверо – челябінці, решта – жителі Єкатеринбурга. Всі вони були терміново відправлені на батьківщину на першому-ліпшому рейс, який прямував у Краснодар. «За візу моя дочка заплатила за п’ять днів до відльоту і значно більше, ніж зазвичай, – розповідає батько туристки Віктор Шатунів. – За словами дочки, в аеропорту Гоа у них не було можливості подзвонити. І зв’язалась вона з нами вже 30 грудня з Краснодара. Звідти туристів відправили до Москви, а 31 грудня вони були в Єкатеринбурзі. Туроператор «Лабіринт» в курсі ситуації, але досі за невдалий відпочинок ніхто не вибачився. Всі постраждалі туристи налаштовані серйозно: будуть судитися».

Як розповіла Єлизавета Шатунова, необхідні документи для оформлення візи по прильоту туристи з собою взяли. Але під час п’ятигодинного очікування в аеропорту Гоа з’ясувалося, що туроператором вчасно не були подані списки прибуваючих туристів. «Індійська сторона взагалі не знала про нас, – каже Єлизавета. – Під час телефонної розмови з представником туроператора в Гоа нам пообіцяли відшкодувати повну вартість путівки і ще 50% в якості моральної компенсації. Ми провели в очікуванні і перельотах дві доби. Серед депортованих туристів була жінка з піврічним і восьмирічним дітьми, пара пенсіонерів. Вони дуже важко переносять подорож додому. У Краснодарі ми просиділи в аеропорту близько 10 годин. Потім ще близько шести годин в Москві. Свята повністю зірвані. Вимоталися так, що спали добу».

Відзначимо, що на момент підготовки матеріалу редакції не вдалося отримати коментарі туроператора. Але, як стало відомо з власного джерела, туристи повинні були отримати візи по прильоту в штат Гоа, і досі жодних складнощів при такій процедурі не виникало.