Неймовірний і дуже неприємний інцидент стався в суботу, 12 липня, в Уфі. Замість померлого на відпочинку в Єгипті росіянина його родичі отримали тіло 42-річного чоловіка на ім’я Томас Шефер…

За словами Ельвіри, дочки загиблого росіянина, її батько, 57-річний Рим Салімов поїхав з дружиною на початку липня відпочивати в Хургаду по лінії туроператора Пегас. Повернутися на батьківщину вони планували на день народження батька. На четвертий день відпочинку чоловік помер від зупинки серця.

Померлого туриста перевезли в Каїр, так як саме там знаходиться російське посольство. Оскільки прямих рейсів з єгипетської столиці в Уфу немає, тіло покійного повезли через турецький Стамбул.

Через тиждень, 12 липня, труна з тілом Риму Салімова прилетів в аеропорт Уфи, і після проходження необхідних бюрократичних процедур родичі забрали закриту труну, щоб відвезти в Нефтекамськ, де він і проживав зі своєю сім’єю.

При виїзді з міста близькі вирішили відкрити труну, щоб переконатися, що їм віддали тіло їх родича. І після його відкриття виявилося, що там знаходиться інша людина, незважаючи на те, що всі супроводжуючі документи та копія сторінки закордонного паспорта з фотографією на кришці труни, вказували на протилежне.

Як розповіла Ельвіра, мало того, що питання про видачу тіла вирішувалося майже тиждень, так ще в призначений день похорону надіслали тіло не того чоловіка, і з’ясувати де тепер перебуває її батько дуже складно, так як в страхової компанії в Єгипті посилаються на те, що у них там Рамадан, всі моляться, і їм не до нас.

Як вдалося встановити правоохоронним органам, в Росію замість померлого російського туриста через якусь безглузду помилку доставили тіло німецького громадянина Томаса Шафера. Зараз тіло німця знаходиться в уфимському морзі. Цим інцидентом вже зацікавилися в Слідчому комітеті РФ.