З 3 липня 2015 року повинна на повну потужність запрацювати катамаранная переправа між портами Анапа (Краснодарський край) і Феодосія (Крим). А 25 червня на цьому напрямку відбувся пробний рейс катамарана «Сочі-2».

Генеральний директор «Росморпорта» Андрій Тарасенко через свою прес-службу пояснив відновлення катамаранных морських перевезень численними зверненнями відпочиваючих, що прямують у Крим.

Катамаранная переправа Анапа-Феодосія добре зарекомендувала себе ще в минулому курортному сезоні, і в нинішньому році її вирішено відновити, збільшивши частоту рейсів в два рази.

Розклад відправлення судів розраховано таким чином, що посадка і вихід у море з порту Феодосія буде відбуватися в ранкові години, а з порту Анапа – у другій половині дня. Судно буде перебувати в дорозі 3.5 години, вартість квитка в одному напрямку – 1500 рублів для одного пасажира. Квитки в Анапі можна придбати в касі морського вокзалу, а у Феодосії – на борту самого катамарана. Сервіс для бронювання і придбання квитків на катамаран в Інтернеті, за запевненням прес-служби «Росморпорта», буде запущений найближчим часом.