Компанія Colliers International з’ясувала, що в 2016 році готелі Шарм-ель-Шейха і Хургади показують рекордно низьку завантаженість за останні кілька років…

Відсутність російських туристів на єгипетських курортах дає про себе знати.

Кількість європейських туристів знизилася, а російський ринок зовсім був «закритий». В результаті завантаження готелів Хургади знизилася на 43%, а Шарм-ель-Шейха – на 52%, порівняно з попереднім роком. Зараз курортні готелі завантажені лише на 30-32%. Виявлена середня вартість номера за останні три місяці: у Шарм-ель-Шейху вона становить $49, а в Хургаді – $60. Річний показник буде приблизно таким же, як прогнозують проводили дослідження експерти.

Зараз попит на курорти Червоного моря істотно знизився, що відбивається і на готелях Єгипту. Вони живуть єдиною надією на внутрішній ринок, але при цьому отримати прийнятну наповнюваність можна тільки у вихідні дні. Також готельєри розраховують на наплив туристів з Німеччини та Польщі до кінця року.

В цьому році низьке завантаження вже призвела до закриття більш 220 готелів Єгипту.

У листопаді 2015 року авіасполучення між Росією та Єгиптом було перервано внаслідок аварії літака над Синайським півостровом, в результаті якого загинуло 217 пасажирів і 7 членів екіпажу. За підсумками розслідування виявилося, що це був теракт.

В кінці вересня Росія і Єгипет домовилися про можливості швидкого відновлення авіасполучення, але за умови, що влада Єгипту приймуть заходи по підвищенню безпеки в аеропортах країни. При цьому Росія надає сприяння у забезпеченні додаткової безпеки в єгипетських аеропортах і проводить ретельні перевірки.