Прес-служба Красноярського крайового суду повідомляє, що мешканка Норильська відсудила 150 тисяч рублів у авіакомпанії «Таймир», з вини якої вона запізнилася на чартер в Таїланд…

Випадок стався в жовтні 2015 року. На літаку авіакомпанії «Таймир» жінка з двома неповнолітніми дітьми планувала відправитися до Красноярська, а звідти – на Пхукет. Але надійшло повідомлення, що рейс відкладений на два дні із-за несприятливих погодних умов. Таким чином, жінка прилетіла в Красноярськ пізно і пропустила чартер в Таїланд. Їй довелося відправитися додому через три дні.

Обурена сформованими обставинами жінка через два місяці відправила в авіакомпанію претензію з вимогою відшкодування понесених витрат. Авіакомпанія відповіла відмовою, і мешканці Норильська довелося звернутися в Норільський міський суд.

По цій справі пройшло розслідування, за підсумками якого з’ясували, що перевізник в той день змінив напрямок лайнера з Красноярська на Москву. На наступний день був виліт в Красноярськ за розкладом, але рейс позивачки при цьому знову перенесли. Також стало відомо, що погода була задовільною для польотів, і аеропорт працював у звичайному режимі.

Суд
задовольнив вимоги Істини і стягнув 154,8 тисяч рублів з авіакомпанії.
Спроба «Таймиру» оскаржити судове рішення не вдалася – апеляція була
відхилена.