Тіла трьох російських туристів, які потрапили під снігову лавину при спуску з вершини Мкинварцвери, знайшли 11 січня…

Тіла всіх альпіністів з Росії, які потрапили під снігову лавину при спуску з вершини Мкинварцвери недалеко від храму Святої Трійці в Гергеті, виявили 11 січня.

Серед них:

Сергій Степанов.

Степан Степанов, 1995 рік народження.

Сергій Мовчан.

– Ми ведемо переговори з грузинською стороною про доставку знайдених тіл на територію РФ, – повідомили Life News в МНС Північної Осетії.

Альпіністи вирушили в подорож вранці 2 січня і останній тиждень перебували в горах, розбивши табір.

Після сходження снігової лавини працівникам рятувальної служби вдалося визволити лише 19-річного туриста Максима Степанова.

– Ми трохи збилися з маршруту, раніше почали заходити на перевал і підрізали сніговий шар, який на нас і зійшов у підсумку, – розповів Life News потерпілий. – Мене вдарило трохи вище коліна, все сталося в лічені секунди. Я йшов другим і за всіма правилами повинен був опинитися під товщею лавини, проте мені пощастило. Вона викинула мене головою вгору, а не ногами, і я зміг вибратися.

За словами Степанова, близьких людей снігова маса могла потягти за собою вниз по схилу. Обмороженого хлопця знайшла група туристів з Москви. Альпіністи допомогли йому спуститися з гори і викликали швидку допомогу.

Студента Волгодонского інформаційно-технологічного інституту доставили в найближчу лікарню Казбегі. Зараз стан здоров’я росіянина не викликає побоювань.

Зараз підліток вже знаходиться на території Росії.