Росіянина Дмитра Сомова, який зник під час заняття сноркелінгом неподалік від тайського острова Пхукет, знайшли живим. Чоловік добу провів у відкритому морі…

Про це заявив Володимир Соснов, завідувач консульським відділом посольства Росії в Бангкоку.

У четвер вранці 49-річний Сомів разом з трьома друзями пірнав з маскою в районі острова Рача Ной. Мандрівників підхопила сильна підводна течія, тому вони втратили один одного. За словами дипломата, троє росіян змогли виплисти. Їх доставили на берег рибалки.

Друзі Сомова відразу повідомили поліції про зникнення чоловіка і звернулися в російське посольство. Пошуки Сомова почалися в той же день. Консул розповів, що протягом всього дня 2 березня зниклого шукали співробітники морської поліції, добровільно зголосився росіяни і місцеві жителі. Ніхто вже не сподівався знайти чоловіка живим. Пошуки призупинили на ніч і продовжили після світанку. 3 березня росіянина, нарешті, знайшли, всі були раді, що йому вдалося вижити.

Пізніше з’ясувалося, що цілу добу Сомів тримався за буй, який дайвери встановили на місці занурення. Чоловіка відвезли на Пхукет.

У вересні минулого року російську серфингистку віднесло у відкрите море на південь від Керчі. Жінку врятував екіпаж вантажного судна. Росіянка провела в морі близько доби.