Лікування за межами своєї країни в останні роки стало настільки поширеним у всьому світі, що крім спеціального терміна – «медичний туризм», з’явився і спеціальний сайт, на якому можна знайти клініку або лікаря для лікування за кордоном..

Зростаюча популярність закордонного лікування обумовлена дуже високою якістю медичного обслуговування у ряді країн – Німеччині, Ізраїлі, США і низці інших. У клініках цих країн постійно оновлюється парк діагностичного обладнання, здатного максимально точно розпізнавати причини хвороб і призначати правильне лікування. Використання діагностичних приладів останнього покоління дозволяє мінімізувати необхідність оперативного втручання, використовувати нехірургічні методики лікування, недоступні в інших країнах. Застосування новітніх медичних технологій робить лікування ефективним і значно прискорює процес реабілітації пацієнтів.

Прийнято вважати, що лікування в закордонних клініках коштує дуже дорого. Це не зовсім так. Якщо зіставити прейскуранти зарубіжних та деяких московських клінік, порівняння не завжди буде на користь останніх. До того ж можливість вибору клініки з великої кількості різнопрофільних медичних установ дозволяє пацієнтам вибирати оптимальний ціновий варіант, не поступаючись якістю лікування і рівнем комфорту.

Проте кожен, хто приймав рішення лікуватися за кордоном і шукав в Інтернеті потрібну інформацію, напевно стикався з деякими проблемами. Це і мовний бар’єр, і труднощі вибору з великої кількості найменувань клінік, назви яких найчастіше нічого не говорять пересічному пацієнту.

Рішення цих проблем з недавнього часу взяв на себе інтернет-портал Bookimed, що представляє інформацію про 61 клініці США, Німеччини, Ізраїлю, Індії, Австрії, Польщі, Іспанії, Естонії, Чехії, Таїланду, Франції. Лікування за кордоном з Bookimed, завдяки зручному сервісу та великої кількості різноманітної інформації про клініках, можна спланувати з урахуванням профілю і категорії медичного закладу.

На сайті також можна швидко отримати інформацію про окремих лікарів і вартості їх послуг. Клієнти можуть вибирати різні варіанти пошуку – по країнах, за напрямами лікування (нейрохірургія, кардіологія, гінекологія і т. д.) або безпосередньо по лікувальним установам (наприклад тут – ru.bookimed.com/clinic/universitetskaya-klinika-v-krakove/ можна дізнатися про лікування в Університетській клініці в Кракові). Тут же розміщена персональна інформація про лікарів з різних клінік, вказана вартість консультацій, діагностики та лікування.