Сім’я з Нижнього Тагілу кинула улюблену собаку в аеропорту «Кольцово», не оформивши на неї квиток вартістю 9 тис. руб…

У підсумку болонка померла від переохолодження.

Інцидент стався 25 грудня 2016 року. Відлітаючи в Гамбург, господарі кинули собаку в перенесенні прямо на вулиці. Керівництво аеропорту вважає, що сім’я не оформила документи на болонку в силу своєї безвідповідальності.

Хозяева бросили собаку умирать в переноске прямо на улице в 30-градусный мороз

Фахівці кажуть, що господарі могли заздалегідь дізнатися правила перевезення домашніх тварин, для цього достатньо зателефонувати в аеропорт. Європейські правила вимагають, щоб тваринам зробили щеплення від сказу. Крім того, на них повинно бути оформлено ветеринарне свідоцтво, яке господарі повинні пред’явити при перельоті. Також необхідно купувати квиток для тварини. Подружжя з Нижнього Тагілу не виконали ці вимоги.

Поліція почала перевірку за фактом жорстокого поводження з твариною. Як виявилося, собака померла від переохолодження у день від’їзду господарів, тому що була кинута на вулиці в перенесенні в 30-градусний мороз. Раніше припускали, що болонка Торі прожила в повітряної гавані кілька днів. Але потім з’ясували, що після 25 грудня на території аеропорту собаку ніхто не бачив. Камери відеоспостереження теж не зафіксували пересування тварини.

Адміністрація каже, що собаку можна було врятувати, якби подружжя залишили її в приміщенні або хоча б близько до будівлі аеропорту. За словами керівництва, квиток для собаки в обидві сторони обійшовся б в 9 тис. руб., але господарі витрачатися не стали. Також пара вирішила не міняти квитки час, щоб відвезти вихованця додому. В результаті болонка померла.

Люди в соціальних мережах стурбовані загибеллю Торі: ця подія викликала великий резонанс і безліч негативних коментарів.

Щоб запобігти повторенню таких випадків, адміністрація «Кольцово» почала взаємодіяти з зоозахисниками.