На бульварі Ентузіастів у Москві відкрито новий хостел, що належить мережі Netizen. Творці відносять хостел до «преміум-класу», за їх словами, він належить до нового, гібридного формату обслуговування «готель-хостел».

Гостей в новому готелі-хостелі розміщують у загальних великих номерах, з кількістю місць від двох до 14, всі зручності на поверсі. Постояльці можуть оселитися і в сімейному номері на чотирьох, він оснащений індивідуальним санвузлом.

Вся внутрішня «начинка» хостела — меблі, елементи оздоблення, сантехнічне та інше обладнання — виготовлена в Росії. Творці мережі пояснюють вибір російських підрядників міркуваннями економії: падіння курсу рубля могло призвести до того, що закупівля меблів та обладнання за кордоном багаторазово збільшила б вартість всього проекту в кілька разів. В результаті і менеджери, і перші відвідувачі задоволені результатами такого «імпортозаміщення».

Площа хостел включає великі громадські зони, забезпечують безкоштовний доступ до інтернету, тут можна перевірити електронну пошту, поспілкуватися по скайпу або в соціальних мережах. Звична для хостелів загальна кухня відсутня, замість неї Netizen пропонує автомати з їжею, бар і кафе. Як данина традиційної готельній інфраструктурі, передбачений безкоштовний континентальний сніданок, а також цілодобова робота адміністраторів, електронні ключі, відеоспостереження та сучасна система кондиціонування повітря.

Перший готель-хостел має 37 номерами, що вміщають 254 постояльця. Вартість місця за добу — від 700 до 1000 рублів. Сімейний номер обійдеться 4400 рублів за добу. До 2017 року Netizen планує відкрити ще кілька подібних закладів, як в Росії, так і за кордоном. Створення нового готелю-хостелу обійшлося інвестору в 400 мільйонів рублів, приблизно в таку ж суму обходиться будівництво невеликого тризіркового готелю. Інвестори очікують, що їх вкладення окупляться вже протягом трьох—п’яти років.

Сеть Netizen открыла в Москве первый отель-хостел. Фото 1

Сеть Netizen открыла в Москве первый отель-хостел. Фото 2

Сеть Netizen открыла в Москве первый отель-хостел. Фото 3

Сеть Netizen открыла в Москве первый отель-хостел. Фото 5